2 Dakika Kural için hit arttırmaKalem erbabı Kafe üzerinden blog kırları paylaşmak, az arttırma yöntemleri ortada uygulamanız müstelzim saksılıca yöntemlerden birisi sanarak düşünüyorum çünkü bir edebiyatızın Yazıcı Kafe TR'de'de'de'de anasayfasında mevzi alması buyurmak, o edebiyatıza hit 4-5k tekil hit gelmesi demektir.

Dün şeb elektronik beyinı kapatıp yatmaya hazırlanıyordum ki Gmail’ime yeni bir vardiya geldi. Maili gönderen kısmında “ Google+ ekibi” , mevzu kısm...

sitesini internet explorer' dan açmalkaloriız. özge siteleri ben mozilla firefox' dan açıyorum.

6-) Son olarak en çok meydana getirilen hatayı izhar etmek isterim. Bir çok blog sahibi vaktinin koca bir çoğunluğunu bloğunun münasebetını düzenlemekle harcar ki evvelce ben ve benim kabilinden olan blog yazarları da öyleydi.

Bu yöntemi uygulayarak 1sene içinde organik trafiğimi ( şu demek oluyor ki yalnızca google üzerinden gelen trafiğimi ) tam %70oranında arttırdım.

Türkiye ve Erdoğan’ı zerre ilgilendirmeyen bir haberde dahi konunun Erdoğan’a gelmesi, Cumhurbaşdemı’nın uluslararası anlamda mecallü bir popülaritesi olduğunu ve Türkiye’nin hâlihazırdaki konjonktüre değgin fikirleri olmasının muhaliflığını bulduğunu gösteriyor.

Kurumsal hesaplarınızda kullandığınız görsellerin bütününe ögönen verin. Profil resminden kapak resimlerine, dâhileriklerde kullandığınız resimlerden bannerlara kadar sizi anlatan ve özgün olan görseller kullanın. Kullandığınız görsellerin bile aktüel olmasına dikkat hemen tıkla edin.

Siteniz yeni açılmış ve dâhilerikleriniz azca ise bu tür hit daha fazla artırma sitelerine kaydolup araç esnasında verilen kodları sitenize yerleştirerek sitenize görüşmeçi çekebilirsiniz.Lakin ben katı bu yöntemi önermediğimi izhar etmek isterim.

Kişisel hesaplarınızda yönettiğiniz başka hesapları eklemeyi unutmayın. Kurumsal daha fazlası için tıklayın hesaplarınızda özge sosyal paylaşım hesaplarınızdan linkler verip köprü oluşturun. Ziyaretçiler vesair hesaplarınızın da oluğunu görecek ve bu sayede henüz kurumsal bir üzeri kazanacaksınız.

Ancak edebiyatın başından beri söylediğim kadar bu çalışmalemlerin tabii yollardan binalması her dem salık edilen yöntemdir. Rekabetin yoğun olduğu sorgularda kârimiz ile alakalı farklı sitelerden alacağımız referanslar her dakika işçilikimize yaracaktır.

Hit çoğaltmak midein toplist sitelerini kullanan çok kişi var ama dayanıklı hit arttırma önermiyorum. Bana sorarsanız yalnızca kalabalığı var.Amma sizin siteniz yeni ve karınerikleriniz azca ise hit açık artırma sitelerini öneririm.

Morpa yerleşke özellikle ilköğrenim öğrencileri için hazırlanmış ve yeni terbiye-öğretim müfredatıyla da uyumlu bir bilgisayar destekli yetişek...

Sosyal paylaşım sitelerinde kullandığınız tüm hesaplarda web sitenizin linkini eklemediğiniz taktirde ziyaretçi derç ihtimaliniz azalır.

SSL Sertifakası ile muhtevaerikleriniz google aramalarında üst sıralarda çıkmanızı esenlar.Çünkü google ssl sertifikalı siteleri emniyetli olarak görür ve google sıralamasında öncelik veriyor, bunu şahsen canlı ve alim birisi olarak sitenizde bu eklentinin mutlaka olması gerektiği geçekırlatırım, ücretsiz ssl hemen tıkla sertifikalar ve henüz aşkın bili bâtınin bu linke tıklayın. isacoturoglu.com.tr/code/ssl-sertifikasi-nedir.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *